Skaičiuoklės naudojimosi instrukcija -

  • Kūno riebalų masės kiekį įrašyti nebūtina, jei nežinote, kalkuliatorius pats pritaikys vidurkį pagal ūgį ir svorį.

  • Deficitas/priaugis - pasirinkite ar kokį tikslą turite, ar mesti svorį ar priaugti. Rekomenduoju niekada nedaryti didesnio nei 15 procentų deficito, jei norite svorį mesti lėtai ir efektyviai.

  • Mitybos protokolas - Ne visiem tinka Keto principas ir/arba esate labai fiziškai aktyvus - tuomet rekomenduoju naudoti “Mažai angliavandenių” protokolą.

Fizinis Aktyvumas
Lytis
Amžius
Svoris
Ūgis
Riebalų masė %
Deficitas / Prieaugis
Mitybos protokolas

Skaičiuoklės paaiškinimai

  1. BRM (Basal Rate of Metabolism) - Bazinis metabolinis poreikis. Tokio kiekio energijos jūsų organizmui reikia MINIMUM palaikyti visom jo atliekamom funkcijom. Jei vartosite mažiau, nei šis kiekis, rizikuojate nepatenkinti ir bazinių organizmo energijos poreikių, dėl ko prastės savijauta ir gali letėti rezultatų siekimas.

  2. TEF (Thermic Effect of Food) - Maisto terminis efektas. Energijos kiekis reikalingas suskaldyti ir įsisavinti maistą.

  3. TEA (Total Energy of Activity) - Fiziniam aktyvumui reikalinga energija. Tai energijos kiekis reikalingas palaikyti ir atstatyti save po atliekamos fizinės veiklos.

Pateikiamame rezultatų lange nurodyta, kiek kalorijų ir kiek gramų kiekvieno makroelemento reikia suvartoti, norint laikytis tokios mitybos protokolo.

Jei rasite klaidų - rašykite man čia